Bayan Tüy Dökücü

banner tüy dökücü
pürüzsüz ciltler

İstenmeyen tüylere veda ederken acı çekmek kaderiniz olmasın. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı ve acısız yolu için Clemy Tüy Dökücü spreyleri deneyin. Clemy tüy dökücü spreyin özel formulü ile anında etki ile  tüyleri zayıflatarak ciltten kolayca ayrılmasını sağlar. Aynı zamanda daha da güzel bir cilt için clemy tüy dökücü sprey içeriğinde nemlendiriciler ihtiva eder. Tüyler clemy tüy dökücü sprey ile cilt yüzeyinin hemen altından alınır ve tüyler yeniden uzadığında uçları yuvarlak olur, yeniden uzayan tüyler eskisinden çok daha yumuşaktır. Üstelik elde ettiğiniz sonuç jilet ile traş yapmaktan iki kat daha uzun sürer!

 

 

.

Hızlı etki eden clemy tüy dökücü sprey, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama için ihtiyacınız olan zaman sadece 3 dakika. Hiç uğraşmadan, karışık işlemler olmadan, istenmeyen tüylerinizden 3 – 6 dakika* içinde kurtulun!

Clemy tüy dökücü sprey ve  kremleri bacaklarınız, kollarınız, koltukaltınız ve bikini bölgeniz için uygundur. Yüz bölgenizdeki tüyleri almak istiyorsanız Clemy Yüz Bölgesi İçin Tüy Dökücü Sprey veya Krem’i seçin. Clemy tüy dökücü spreyin uygulanması son derece basittir. Cilt tipiniz ne olursa olsun kısa sürede ipeksi pürüzsüzlüğe ve dokunulası bir cilde kavuşacaksınız.

Cildinizin sağlıklı ve güzel olması için bütün talimatları okumak ve uygulamak, kremi veya spreyi cildinizde asla 6 dakikadan (hassas ciltler için kremi kullanıyorsanız 10 dakikadan) uzun süre tutmamanız çok önemli.

Clemy tüy dökücü sprey ve kremlerin nasıl kullanıldığına dair bütün talimatları internet sitemizde bulabilirsiniz.

clemy-krem-BAYAN