Erkek Tüy Dökücü

clemy erkek tüy dökücü krem

 

Sırt Kılları

Erkek tipi istenmeyen tüylerin en yoğun olduğu bölge hiç şüphesiz sırt bölgesi. Yaz aylarının yaklaştığı günlerde erkekler için özellikle büyük bir sorun olan sırt bölgesi tüyleri, Clemy tüy dökücü sprey ile erkekler için sorun olmaktan çıkıyor. Clemy tüy dökücü sprey ve kremleri ile sadece 3 dakika içerisinde sırt bölgesindeki istenmeyen tüylerinizden ağrısız acısız kurtulabilirsiniz.

Göğüs

Sırt bölgesinden sonra belki de daha da önemli görülen erkek tipi istenmeyen tüy sorunu Göğüs kıllarıdır. Clemy tüy dökücü sprey ve tüy dökücü krem ile istenmeyen göğüs kıllarından  3 dakika içinde ağrı, acı olmadan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

.

clemy erkek tüy

Clemy Tüy Dökücü For Men

Tüy dökücü ürünlerin sadece kadınlar tarafından kullanıldığı günler geride kaldı. Günümüz koşullarında görünüşüne önem gösteren bakımlı erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını arıyor. Erkek kadından doğası gereği her ne kadar acıya daha dayanıklı bir mizaçta olsa dahi. Ağda acısını yaşamak isteyen erkek neredeyse yoktur. Bu noktada bakımlı erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmak için pratik ve etkili çözüm yolu olan tüy dökücü sprey kullanımına rağbet etmektedir. Clemy olarak erkeklere özel tüy dökücü sprey ve kremler üreterek kadınların olduğu gibi erkeklerin de yanında yer almaktayız.

clemy-krem-ERKEK